4 CxO’s over hun rol, purpose en de bijdrage van technologie

Redactie

28 januari 2021

Vraag je wachtwoord aan om de video te bekijken:

    In deze sessie van het Digital transformation & leadership programma zijn CxO’s Corné Mulders (UMC Utrecht), Eric Overvoorde (Royal Haskoning), Aart Rupert (Damen Shipyards) en Jeannette Homan (PSO Management) te gast om te praten over purpose in hun organisatie en hun rol in de digitale transformatie. Ze gaan ook in op de rol van technologie, van processen en van data in het succes van digitale transformatie. Michael Maas (ServiceNow) en Eric Wesselman (KPMG) schetsen de context waarbinnen succesvolle digitale transformaties zich ontwikkelen.

    Gerelateerde artikelen

    Lianne Sleebos meest innovatieve leider van Nederland

    Lianne Sleebos meest innovatieve leider van Nederland

    Lianne Sleebos, programmamanager NLDT bij het ministerie van BZK, is winnaar van de CIO Magazine Innovation Award in de categorie Meest innovatieve leider. Zij won vanwege haar vermogen innovatie aan te jagen via een inclusieve, risico-omarmende stijl. Qualinx won in de categorie Meest succesvolle start-up, scale-up of challenger. JIVC won de prijs in de categorie Meest innovatieve ecosysteem.

    Technologische keuzes zijn leiderschapskeuzes

    Technologische keuzes zijn leiderschapskeuzes

    De rol van data-verantwoordelijke is nog nooit zo complex geweest. Dit leidt tot een groeiende kloof tussen ambitie en mogelijkheden. Te vaak wordt er naar oplossingen voor de korte termijn gegrepen.

    Alexander Zwart is CIO of the Year 2025

    Alexander Zwart is CIO of the Year 2025

    Alexander Zwart, CIO van Rabobank, is winnaar van de CIO of the Year Award 2025. Hij dankt de prijs aan zijn heldere strategie, de balans die hij heeft gevonden tussen innovatie enerzijds en borgen van standaarden en security anderzijds, waardoor hij de bank helpt te navigeren door onzekere tijden.

    Laura Klaver: ‘In principe ben ik misbaar, dat vind ik een heel prettige gedachte’

    Laura Klaver: ‘In principe ben ik misbaar, dat vind ik een heel prettige gedachte’

    Laura Klaver werkt sinds 2018 bij Thales Nederland. Begonnen als executive secretary klom ze op via verschillende rollen. Na een kort uitstapje startte ze begin 2023 als CIO. Sinds de geopolitieke verschuivingen van een aantal jaren terug ondervindt het bedrijf, dat veel defensie-gerelateerde opdrachten doet, forse rugwind. “Ik vind dat we, gezien alles wat deze organisatie van ons vraagt, een hell of a job neerzetten.”